AccessTr.neT

Tam Versiyon: anaokulu öğrenci takip
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaşlar acil olarak anaokulu öğrenci programı bulmam lazım Access ten proje ödevi aldım ama elimde suan hiçbisey yok çarşambaya kadar yetişmesi lazım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
Ana sayfada, üst tarafta, kavuniçi-taba renkli bir banner var onu okumusunuz lütfen
ödev yaptırmaya çalıştırmıyorum hocam sadece küçük bi örnek istedim internette bulamadım ona göre kendim bi proje yapıcaktım
Sn miraz;
Hazıra değil emek vererek kazanmaya çalış. Tablolarını oluştur, sorgular ve formlar oluşturmaya çalış. Takıldığın yerlerde örneğini ekle, sorununu belirt. Herkese olduğu gibi sana da yardımcı olunacaktır.
Burdan örnek isteyeceğinize işe başlasaydınız burdan da şimdi laf yiyeceğinize yardım alıyor olurdunuz.

İncelemek için örnek aramakla doğru yapmışsınız ama forumlarında buna benzer kuralları oluyor.

Anaokul diye yazmanıza gerek yok öğrenci takibi olarak arayın, biraz değiştirirsiniz.

Ama iş öğrenci takibi olunca yolunuz uzun benden söylemesi, kerataların takibi veritabanı ile baya zor oluyor.