AccessTr.neT

Tam Versiyon: Düğme ile listbox'lar arası veri taşıma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba. Ekteki Access dosyasında yan yana iki listbox arası Firma isimlerini drag-and-drop işlemi ile yer değiştirebiliyorum. Sorum şudur: Acaba bu yer değiştirme işini bir düğme ile yapabilir miyim? Yani soldaki listeden bir firma adı seçip aradaki tuşa basıldığında firma isminin sağdaki listeye geçmesini istiyorum. Teşekkür ederim...
Sayın Seruz Hocam dan gördüğüm bir çalışmayı size uyarlamaya çalıştım
Halay
Çok güzel olmuş. İşim görüldü ve nasıl yapılacağını da anladım. Teşekkür ederim...
güzel olmuşşda.2 sütunlu bir veri nasıl taşınır.ve bir tablodan alınacak veri olcak.sorgu kullanmadan
(16/10/2009, 18:39)hnakis yazdı: [ -> ]güzel olmuşşda.2 sütunlu bir veri nasıl taşınır.ve bir tablodan alınacak veri olcak.sorgu kullanmadan

Sayın hnakis
Ne demek istediğinizi siz olsanız anlayabilir miydiniz? Türkçe bilmiyor musunuz? Eğer Türkçe bilmiyorsanız ve Türk değilseniz sorun değil ama Türkçe biliyorsanız lütfen mesajınızı düzeltin, aksi taktirde silmek zorundayım. Çünkü ne dediğinizi anlayamadığım için düzeltemiyorum.
Sn. AlperAlper00,

Güzel bir örneğide şu konuda bulabilirsiniz.

listbox

--

Sn. hnakis,

Ne demek istediğinizi bende anlamadığım için size bir şey yazamıyorum.
Sayfalar: 1 2 3