AccessTr.neT

Tam Versiyon: siteye resimli mesaj gönderme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
SAYIN HOCALARIM siteye soracağım sorulara veya açıklamalara resim ilave etmek istiyorum. Tarif edermisiniz?
sn firdevs aşağıdaki linkteki konuya resim mesaja eklemeyi açıkladım.

[web=https://accesstr.net/mesajlara-resim-eklemek-t-2662.html]Konuya Resim Ekleme[/web]
Hocam akşam mesaj gönderdim ama yine gelmemiş galiba.
resim giklemek için host it butonuna bastığımda karşıma gelen ilk sayfada bazı seçenekler var ve bunlardan birini tercih etmek gerekiyor. Açıklamanızda o sayfa eksik. Bence bu sayfa kilit nokta...Ben herhalde yanlış yapıyorum.
Diğer konulara sorularımın daha net olması için resim göndermeye ihtiyacım var.
tabii sizin açıklamalarınıza da. Teşekkür ederim...
sn firdevs, resim ekleme alanını yeni konu ve yeni cevap sayfalarında "Site Dışı Yükleme ALanı" olarak ayrı bölüme ekledim.

[Resim: adszl.jpg]

Öncekinden farklı olarak resim seçildikten sonra host it yerine "Yükle!" butonu tıklanacak, bahsettiğniz gibi farklı pencere olayı yok, resim yeni pencerede imageshack.us'a ekleniyor. Açıklamamda eksik sayfa yok.
Değerli hocalarım Access de oda kayıt adı altında bir form oluşturdum,sorunuda form üzerinde açıkladım bu konuda yardımlarınızı bekliyor saygılarımı sunuyorum.
Mesajınızı nereye yazdığınızı fark ettiniz mi? Lol bknz. Site Kuralları