AccessTr.neT

Tam Versiyon: Süzülen verilerin hesaplanması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Dostlar siteyi yoğun bir şekilde araştırdım.Çok çeşitli ve detaylı bilgiler var. Belki aradığım cevaplar konularda işlenmiş olabilir ama ben cevap bulamadım.Sizlerden ricam; ekte sunduğum dosyada takıldığım noktaları numaralandırdım. İlgilenecek arkadaşlara teşekkür ederim.
Arkadaşım istediklerini daha detaylı yazman gerkiyor. Söylediklerin ve tablon en azından bana karışık geldiği için nasıl bir çözüm istediğini anlayamadım kusura bakma.
(03/03/2009, 13:33)nihatkr yazdı: [ -> ]Arkadaşım istediklerini daha detaylı yazman gerkiyor. Söylediklerin ve tablon en azından bana karışık geldiği için nasıl bir çözüm istediğini anlayamadım kusura bakma.

Hocam;
1-) Q sütununda 1.en avantajlı firmaya göre süzme işlemi yapınca, süzülen verilerin alttaki bölüme taşınmasını istiyorum.
2-) Alt bölüme taşınan verilerden 1.en düşük fiyat yaklaşık maliyetin üzerinde ise renkli bir şekilde uyarı vermesini
3-) En alttaki bölümede üzerinde ihale kalan firmaların bilgilerinin çekilmesini istiyorum.

Umarım ne istediğimi anlatabilmişimdir.
(03/03/2009, 15:11)s.savaş yazdı: [ -> ]
(03/03/2009, 13:33)nihatkr yazdı: [ -> ]Arkadaşım istediklerini daha detaylı yazman gerkiyor. Söylediklerin ve tablon en azından bana karışık geldiği için nasıl bir çözüm istediğini anlayamadım kusura bakma.

Hocam;
1-) Q sütununda 1.en avantajlı firmaya göre süzme işlemi yapınca, süzülen verilerin alttaki bölüme taşınmasını istiyorum.
2-) Alt bölüme taşınan verilerden 1.en düşük fiyat yaklaşık maliyetin üzerinde ise renkli bir şekilde uyarı vermesini
3-) En alttaki bölümede üzerinde ihale kalan firmaların bilgilerinin çekilmesini istiyorum.

Umarım ne istediğimi anlatabilmişimdir.

İsteklerim fazla oldu yada çözümü imkansız istekte bulundum galiba, yorum yapan yada çözüm önerisi gelmedi.
Alaka gösteren herkese teşekkür ediyorum. Aradığım soruların cevaplarını buldum.
İşine yarayacak arkadaşlar kullanabilirler.Dosya ektedir.
Konu cevaplanmışlara taşınmıştır. Kendi sorunuza bulduğunuz yanıtı burada yayınlayarak örnek bir davranış göstermişsiniz. Umarım herkese örnek olur. Bu nedenle size de +Rep veriyorum. Teşekkürler.
Sayfalar: 1 2