AccessTr.neT

Tam Versiyon: Alt form bağlantısı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
iyi geceler ismail hocam;
emeğinize sağlık sorunu halletmişsiniz. ama izin formunda izinlerin olduğu kısım neden sürekli aynı kalıyor. yeni kayıtta o bilgilerin boş gelmesi lazım iken sürekli aynı bilgiler geliyor.

pss 24.06.rar
Aslında önemli birşey yapmadım izinler veriyi sorguya eklemiş olduğunuz ifadelerden alıyordu. Bundan dolayı hata alıyordunuz.
20. mesajda, sorguya eklediğiniz ifadelerden en basitini (Metin1, Metin2 gibi hangi alana başvurduğu belli olmayan formül yerine adresi en net gözüken ifadeyi seçmiştim) aynısını forma almanız için örnek verdim fakat hesaplama yaptığınız diğer ifadeler eksik olduğu için tekrar hata vermiş.
İlave işler yapmaktansa daha önce rapor için hazırlayıp, ekleme yapamadığınız sorguyu ekleme yapılacak hale getirdim.

Aynı kalmasına gelince Form tasarımınızla ilgili olduğu kanaatindeyim. Onu da ele alıp incelemek lazım. Ama bu saatte olmaz herhalde
merhaba ismail hocam;
hafta sonu foruma hiç girme fırsatım olmadı. ondan dolayı cevabınız şimdi okuyorum. yardımlarınıza teşekkür ediyorum. izin formundaki izinlerin neden sürekli aynı olduğuna bakamamışsınız bu konuda yardım ederseniz sevinirim. saygılarımla
Evet bakamadım bu aralar sadece girip ne var ne yok bakıp çıkıyorum. Detaylıca inceleme imkanım olmadı ama (bakmadan tahminim) ana form ile alt formun birbirine bağlantısı işi çözecektir
çok teşekkür ederim ismail hocam ilginize. sorun üzerinde çalışmam devam ediyor çözemezsem yardımlarınıza başvuracağım yine iyi akşamlar iyi çalışmalar