AccessTr.neT

Tam Versiyon: Access 2010 Veritabanı Bağlantısı ?????
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Access 2010 ile oluşturduğum Veritabanını Visual Studio 2010 ile bağlantı yapmaya çalışıyorum ama anlayamadığım problemler çıkıyor.Bağlatıyı nasıl yapabilirim. anlatabilecek varmı çok acill lazımmmm....
https://accesstr.net/konu-vbnet-access-b...me-vs.html

burada çok iyi şekilde anlatılmış kolay gelsin
[Resim: 6rw7k.jpg]

böyle bir hata geliyor Img-cray(((

visual basic bilmiyorum.
hocam linkteki yoldan yap sanırım sen direk datasource ekleyip yapmaya çalışıyorsun
teşekkürler hocam.kodlar ile yapmaya çalıştım fakat yine olmadı.benim programda bir sorun var sanırım.dediğiniz gibi datasource den yapmaya çalışıyordum en son noktada resimdeki gibi bir hata alıyordum.tabloların alan adlarını almıyor.kodlar ile de bağlantıyı yaptım çalıştığı halde tabloyu göstermedi.dediğim gibi vs 2010 u kaldırıp yeniden kuruyorum. inşallah olur...
(26/05/2012, 01:18)essare yazdı: [ -> ]teşekkürler hocam.kodlar ile yapmaya çalıştım fakat yine olmadı.benim programda bir sorun var sanırım.dediğiniz gibi datasource den yapmaya çalışıyordum en son noktada resimdeki gibi bir hata alıyordum.tabloların alan adlarını almıyor.kodlar ile de bağlantıyı yaptım çalıştığı halde tabloyu göstermedi.dediğim gibi vs 2010 u kaldırıp yeniden kuruyorum. inşallah olur...

Tablodaki alan adlarında türkçe karakter var mı gibi saçma bir soru sorsam ?
Sayfalar: 1 2