AccessTr.neT

Tam Versiyon: 3 gün sonra tarihli olanları listelesin
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaşlar araç takip programında muayene tarihi gelmeden 3 gün önce tarihi gelenleri listelemesini istiyorum program ektedir sorgu1 sorgu2 sorgu3 sorgu4 de Date() kullanarak bugun tarihli olanları süzüyorum ama ben istiyorumki bu gün 3 gün sonrasi olanları listelesin ayrıca ekteki resimde de acıkladım bu sorgulara nasıl bir ölçüt yazmamız gerekir yardımlarınız için teşekkür ederim
ARAÇ TAKİP PRG V.5 15.04.2012.rar

sorgu 1.rar
Sorgu1 sorgusunu aşağıdaki ile değiştirin. 20 Nisan bitişi olanları listeleyecektir.
Kolay gelsin.

SELECT TRAFIK_SIGORTA_BILGILERI.PLAKA, TRAFIK_SIGORTA_BILGILERI.TRAFIK_SIGORTA_BITIS_TARIHI, TRAFIK_SIGORTA_BILGILERI.TRAFIK_SIGORTA_YAPTIRILAN_TARIH
FROM TRAFIK_SIGORTA_BILGILERI
WHERE (((TRAFIK_SIGORTA_BILGILERI.TRAFIK_SIGORTA_BITIS_TARIHI)=DateSerial(Year(DateAdd("d",3,Date())),Month(DateAdd("d",3,Date())),Day(DateAdd("d",3,Date())))));
<=Date()+3
İlginiz için teşekkür ederim
sayın kural hocam kodunuzu uyguladım
Sorguya
DateSerial(Year(DateAdd("d";3;Date()));Month(DateAdd("d";3;Date()));Day(DateAdd("d";3;Date())))
kodunu ekledik mükemmel çalıştı kendisine yardımları için teşekkür ederim saygıları sunarım son şeklini ekliyorum
ARAÇ TAKİP PRG V.5 18.04.2012.rar

sorun çözülmüştür