AccessTr.neT

Tam Versiyon: metin kutusu tıklandığında yazı gelmesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba başlık ne kadar doğru oldu bilmiyorum ama sorunumu anlatayım çalışmamda yedek parça adres listesi ve resimli kataloglama yapıyorum uygulamadaki her şey normal sorunum form1 de arama metin kutusunda arıcağım kelimeyi yazıyorum benim istediğim arama metin kutusunda tıklanamadığı zaman yani faal durumda değilken içersinde arama yazması üzerine tıkladığım zaman bu arama yazısı yok olucak aramak isteidiğim kelimeyi yazıcam arama işlemini bitirim aramak istediğim kelimeyi sildiğim zaman yine arama yazmasını istiyorum ustalardan yardım bekliyorum bir türlü beceremedim yardımlarınız için şimdidden teşekkürler....
Ek Dosyalar
 adres kayıtları.rar(632.65 KB)
İstediğiniz ekte yapılmıştır.
AccessTr.neT kısmına dilediğiniz metni yazabilirsiniz.
Kolay Gelsin.
Ek Dosyalar
 Kur@l_adres_defteri.zip(105.48 KB)
Hocam istediğim tam olmamış üzerinde tıklandığında yazı gidiyor ok ancak ben bir şey yazıp enter bastığımda yazı altta tekrar çıkıyor ve benim yazdığımla çorba bir hal alıyor benim istediğim içine ben bir şey yazdığımda yazının silinmesi arama kutusuyla işim bitip sildeiğimde yine arama yazması yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim
İnceleyiniz.

Ek Dosyalar
 Kur@l_adres_defteri.zip(105.23 KB)
teşekkür ederim sorun çözüldü....
aşamalarıyla nasıl yapıldığını nerden öğrenebiriz
Sayfalar: 1 2