AccessTr.neT

Tam Versiyon: Parametre değerini gir uyarısını kaldırmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Frm_GunlukGirdilerSuz formunu açtığımda "Parametre değerini Gir" uyarısı alıyorum, forumdaki örnekleri inceledim fakat kendime uyarlayamadım. Ne yapmam gerekiyor?
İlgilenen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Ek Dosyalar
 PROGRAM forum.zip(769.32 KB)
Sn bg5800 sorguda sorgu yaptığınız için paremetre sormaktadır. bunun yerine eni yaptığınız sorgu da aynı tablodan alırsa problem olmaz.

Srg_GunlukGirdi Sorgu2 nin kaynak tablosu Tbl_GunlukGirdi olmalıdır.

SELECT Tbl_GunlukGirdi.FirmaAdi, Tbl_GunlukGirdi.Tarih, Tbl_GunlukGirdi.İletisimYontemi, Tbl_GunlukGirdi.[Not]
FROM Tbl_GunlukGirdi;
Programın düzeltilmiş hali aşağıdadır.
Saygılar...
Sn bg5800 foruma girmenize rağmen olumlu olumsuz dönüş yapmamışsınız. Lütfen Site Kurallarını okuyalım.
Alıntı:9-) Herhangi bir soru(n) için konu açtıysanız verilen cevapları inceleyip en kısa zamanda yapılan yardımın olumlu ya da olumsuz sonucunu bildiriniz.
[Uyarı Puanı: +4]
Sayın benremix,

Yanıtınız için çok teşekkür ederim, haklısınız yanıta baktım ama yoğunluğum ve özel bazı durumlardan dolayı henüz verdiğiniz çözümü bile uygulayamadım, daha şimdi yapabildim, ilginize teşekkür ederim , lütfen kusuruma bakmayın teşekkürler saygılar...