AccessTr.neT

Tam Versiyon: Access Formunda Butonlar Çalışmıyor...
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Yaptığım bu projede hiçbir buton sadece o formda çalışmıyor.4 tane projede form yaptım ve 3 tanesinde otomatik butonlarda kaydet formu kapat gibi butonlar çalışırken aynısını 4. formumda yapıyorum ama malesef çalışmıyor bunu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz...

Not: Yaptığım projedeki bilgi formunda butonlar çalışmıyor...

Ek Dosyalar
 ESER KAYIT.zip(153.22 KB)
Alan adlarından kaynaklanıyor olabilir.

Yapılmaması gereken ölümcül hatalar

konusunu acilen okuyun. Formu baştan tasarlayın zaman kaybetmeyin bence.
(26/12/2011, 16:40)alpeki99 yazdı: [ -> ]Alan adlarından kaynaklanıyor olabilir.

konusunu acilen okuyun. Formu baştan tasarlayın zaman kaybetmeyin bence.

Haklısınız ama benim anlamadığı o formu sildim en bastan yaptım ama yinede çalışmadı ve diğerlerinde isimler olsun yazı karakterleri olsun aynı çalışıyor ama bunda çalışmıyor Img-cray
forma, diğer formdan buton kopyaladım, butonlar çalışıyor,

yeni veritabanı oluşturup ESER KAYIT.mdb deki tüm nesneleri yeni veritabanına aktararak deneyin.

Ek Dosyalar
 ESER KAYITb.rar(51.14 KB)
(26/12/2011, 18:15)sledgeab yazdı: [ -> ]forma, diğer formdan buton kopyaladım, butonlar çalışıyor,
yeni veritabanı oluşturup ESER KAYIT.mdb deki tüm nesneleri yeni veritabanına aktararak deneyin.
Ayrıca;
'ı yapmışsın.Tablolarda alan tanımlarken Türkçe Karakter kullanmamaya dikkat et.Alanları tanımlarken aralarında boşluk bırakma.
(26/12/2011, 18:15)sledgeab yazdı: [ -> ]forma, diğer formdan buton kopyaladım, butonlar çalışıyor,

Ek Dosyalar
 hata.zip(217.11 KB)

yukarda hata resmi koydum sizinkilerin aynısını yaptım bakın hata resmine yine sizin verdiğiniz butonlardada aynı hatayı veriyor
Sayfalar: 1 2