AccessTr.neT

Tam Versiyon: Hastane otomasyon programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
BİR DEVLET HASTANESİ ARŞİV BİRİMİNDE ÇALIŞMAKTAYIM. ANCAK OTOMASYON İHALELERİ YILLIK OLDUĞUNDAN DOLAYI HER YIL KAYIT EDİLEN EVRAKLARIN KAYIT NO LARI VE KAYIT İŞLEMLERİ YENİ PROGRAMA AKTARILMIYOR BU SEFER YA BİRÇOK PROGRAM KULLANMAM YA DA KONTROLSÜZ BİR ARŞİVE SAHİP OLMAL ZORUNDA KALMAMA NEDEN OLUYOR.SİZDEN RİCAM HASTANE ARŞİV PROGRAMI VAR MI YA DA YAPILABİLİR Mİ ARADIM AMA BULAMADIM.

ÖNCELİKLERİ
1-HASTA DOSYA KAYDI VE OTAMATİK NUMARASI AYRI OLACAK BİR BÖLÜM
2-BELGE ARŞİVİ OLARAK ÇALIŞACAK VE BENİM BÖLÜM NUMARASI VEREBİLECEĞİM BİR BÖLÜM.KAYIT TARİHİNİ OTOMATİK ALACAK, EVRAK ARŞİV DIŞINA ÇIKTIĞINDA İSE NOT DÜŞEBİLECEĞİM Bİ BÖLÜM.AYRICA EVRAK İSMİ KUTUSUNDAN ARAMA YAPABİLMEK...
ÖRNEĞİN KAYIT BAŞLAMA NO KAYIT BİTİŞ
SATINALMA-İHALE DOSYALARI 1001 2000
ADLİ VAKA DOSYALARI 2001 3000
POLİKLİNİK DEFTERLERİ 3001 4000
AMBULANS KAYIT FORMLARI 4001 4100
İMZA ÇİZELGELERİ 4101 4200
NÖBET TESLİM DEFTERLERİ 4201 4300
DİŞ TARAMA DOSYALARI 4301 4400
KALİTE 4401 4500
FATURA 4501 4600
MUTEMETLİK 4600 4700

HASTA DOSYALARI 0 …

YARDIMCI OLACAK YA DA OLMAYA ÇALIŞACAK TÜM ÜSTADLARA SAYGILAR VE SEVGİLER...

Sn. Muratcaneylul aramıza hoşgeldiniz.

Lütfen Forum kurallarımızı okuyunuz.

Teşekkürler
Sayın Muratcan Eylül,

Sitemize hoş geldiniz. Arkadaşımın belirttiği gibi Site Kurallarını mutlaka okuyunuz ve özellikle de büyük harf ile yazarak forumdaki arkadaşlarla İletişim kurmayınız.

AccessTr.Net forum kuralları :

5-) Açacağınız konunun başlığına "Şunu Yapamıyorum", "Şurasını Yapamadım", "acil yardım", lütfen yardım", "bana yol gösterin", "bir bakar mısınız" vb. şeklinde yazılmamalı, soru/konunuzu kısaca özetleyecek şekilde olmalıdır. (Örnek: Access'te Form Özellikleri Nelerdir?). Bu kurala uymayan konular çöp kutusuna taşınır.
[Uyarı Puanı: +2]

11-) Konu başlığını veya mesajı tümü büyük harfle yazmak yasaktır.

13-) Konuya örnek uygulama eklemek zorunludur. Örnek uygulamanın ismi "deneme.mdb", "örnek.accdb" şeklinde değil, uygulamanızı özetleyecek ve kullanıcı adınızı içeren isimde ekleyiniz.
Örn. "isletmedekihayvanlistesi_sledgeab.rar" içerisinde "isletmedekihayvanlistesi_sledgeab.mdb"

Sorununuzu çözebileceğinizi sandığım bir örnek çalışmanın linkini veriyorum. İncelemenizi öneririm. Öğrenmek istedikleriniz için bu çalışmayı yapan arkadaşımıza ulaşmaya çalışınız.

Hastane otomasyonu

AccessTr.neT Forum Kuralları