AccessTr.neT

Tam Versiyon: A.Ö.F görev atama programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
A.Ö.F sınavlarında görevlendirilen memur ve akademisyenlerin görevlendirilmesi ve bu süreçte herkese sırasıyla yetkileri çerçevesinde görevlerin verilmesi (ör: salon baskanı, taşıyıcı, temızlıkcı v.b ) konusunda bir program yapmak ıstıyorum..Bu konuda yardımcı olabılırsenız çok sevınırım...Teşekkurler
Sayın ecakil;
Siz bir çalışma yapın, ne olmal nasıl olmallı yapamadığınız yerde b,z yardımcı olalım.
Elbette Yardımcı Oluruz.Öncelikle Siz Tablolarınızı Oluşturmaya Başlayınız.Takıldığınız Yerlede Sitedeki Tüm Üyelerimiz Size Yardımcı Olacaktır.
İlginiz için Teşşekkrü Ediyorum..Bu zamana kadar hiç kullanmadığım bir program..hatta ne yalan söliyim hayatımda hiç yazılımla alakalı hıcbırsey yapmadım..Anlıyacagınız buyuk bır yardım kampanyası peşindeyım cunku dedıgın gıbı sıfırım
O Zaman Öncelikle Access Dersleri Kategorisini İncelemenizi Öneririm.Aklınızda Birşeyler Şekillenmeye Başladıkça Çalışmalarınıza da Başlayabilirsiniz.
ben bu işibeceremem duygusu kapladı bıraz bakınca ama hadi hayırlısı..tesekkur edıyorum
Sayfalar: 1 2