AccessTr.neT

Tam Versiyon: sürücü raporu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar ekte göndermiş olduğum örnekte bazı yapamadıklarım var bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.
Sevk tuşuna basarsak hem depoya atacak ve de özel duruma sevk yazacak ama çıktı alınmayacak,
Kişinin tc kimlik nosunu girdiğimizde depoda daha önce gelmiş ise uyarı verecek ve o kayıdın bilgilerini getirmesi
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
teşekkür ederim.
Sayın hegu bu şekilde yardım almanız biraz zor. Öncelikle lütfen Site Kuralları nı okuyunuz. Çok sayıda soru sormanız halinde kimse o konuya bakmak bile istemeyecektir. Ayrıca bu şekilde programda çok sayıda bize yaptırmak istiyor gözüküyorsunuz. Soru sorulduktan iki dakika sonrada siteden çıkmak ayrı bir nahoşluk.
hemen çıkmamın sebebi başka birinin bilgisayarındaydım. Kusura bakmayın. Özür dilerim.
bu konuda yardımcı olacak kimse yok mu?
ilgilenen herhalde yok rica etsem yöneticilerden konuyu kaldırabilir mi?
Sn:hegu
Sitem etmenize gerek yok bizlerin zaman harcayıp ailemizden ve işmizden çaldığımız zamanı sizlere yardım için harcıyoruz ve sonuçta bizlerin verdiği cevabada ne bir teşekkür nede işim görüldü diye herhangi bir dönüşte bulunulmuyor.Ama sonuçta bizler kimseye sitem etmiyoruz çünkü bizler bu işi gönüllü olarak yapıyoruz malum hepimizin geçindirmekle yükümlü olduğu bir ailesi var.

Modüle2 deki Kodlarınızı aşağıdaki şekilde düzenleyiniz ve örneği inceleyebilirsiniz.
Sub Kaydet()

For U = 2 To Sheets("Menü").Range("E65536").End(3).Row
Son_Satır = Sheets("Depo").Range("A65536").End(3).Row + 1
Sheets("Menü").Range(Cells(U, "A"), Cells(U, "H")).Copy
Sheets("Depo").Cells(Son_Satır, "A").PasteSpecial
Sheets("Depo").Cells(Son_Satır, 7) = "Sevk"
Next
Application.CutCopyMode = False

End Sub
Sayfalar: 1 2 3