AccessTr.neT

Tam Versiyon: şirket içi mazot takibi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba arkadaşlar..forumda arama yaptım bazı mazot takip programları buldum ama benim yapmak istediğim daha sade bişey.. sadece mazot depomuzun giriş ve çıkışları tutacam ..

tabloda alış kısmına depoma mazotu aldığımdaki litreyi yazdıktan sonra her araç mazotunu aldıktan sonra toplam hanesinde aldığı litre - depodaki mazot miktarı şeklinde göstermesi gerekli. . ve daha sonra yine depoya mazot alırsam alış kısmına yazdığım litreyide yine toplama eklicek.. yani ben Toplam sütununda elimdeki mazot miktarını görecem.. ne yapmalıyım
istediğin böyle birşey mi?
benimle İletişim kurarsan istediğin gibi daha güzel ve profesyonel birşey yapabiliriz.
örn. plakalar ne zaman ne kadar hangi trihte mazot almış, depoya ne kadar mazot hangi tarihlerde gelmiş gibi.

birde bu konuyada bakabilirsin.
https://accesstr.net/konu-mazot-takip-pr...bitti.html
teşekkür ederim özguryasin. ben kendi işyerimde kullandığım işlerle ilgili çok amaçlı bir program peşindeyim. hem Access i öğrenmek hem ihtiyacı olanlara yardım edebilmek için. şirket böyle şeylere fon ayırmadığı için ücretli birşey yaptıramıyorum. cebimden vermem gerekecek.. elindekilerle yetin diolar Img-grin
Bu tip bir iş yapıyorsanız mutlaka programın kodları kapalı halde iş yerinde kullanın. Kimse sizin kıymetinizi bilmez iş yerinden ayrılmanız icap ettiği zamanda program onlara kalmış olur. Bundan dolayı mutlka programınızın kodları kapalı ve lisans sistemi aktif halde olsun.
şirketin muhasebe departmanındayım ben. bitirdikten sonra zaten şifre koyacam. Img-grin)))