AccessTr.neT

Tam Versiyon: access sorgulama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar kolay gelsin.Ekte gönderdiğim programda 'dağıtım listele'' adlı sorguyu çalıştıramıyorum.3 tablo sorgusu kullandım bunların içinden veri seçtim göstermiyor.Şöyle ki tablo1 ve tablo2'yi kullandığım zaman güzel çalışıyor verileri getiriyor ama başvuru tablosunu da ekleyip veri istediğimde çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim.
Keşke biraz veri girip gönderseydiniz. Veriler olmayınca deneme yapmak zor.
Ayrıca form üzerinden veri girmeye çalıştığımda tablo2'ye kayıt yapamadım. Buna bağlı olarak kurul ile ilgili de kayıt yapılamadı.
Size Şiddetle Aşağıdaki Konuyu Okumanızı Tavsiye Ediyorum.Tablolarınızı Bu Şekilde Düzenlerseniz İleride Çok Daha Büyük Sorunlar Yaşarsınız.

https://accesstr.net/konu-yapilmamasi-ge...talar.html
mehmet hocam ve lifeexciting hocaya katılıyor ve tekrar tablo ve yapasını düzenlemenizi ve ölümcül hatalar bölümünü okumanızı tavsiye ediyorum .
ben aşagıda yaptım ancak aynı verileri bulunduran çok tablo ve alanları oldugu için belki istedikleriniz olmaz,siz gönderdiğim örnege bakarak tablo ve alanlarınızı yeniden düzenleyebilirsizi..kolay gelsin