AccessTr.neT

Tam Versiyon: kayıt sılme sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
[/align]
frm_sahıs formumda 1 adet kayıt yaptıktan sonra bu kayıtın alt formu olan frm_muzekkere (BELGE GİRİŞİ) kaydına da bir adet belge girişi yapıyorum daha sonra yine frm_sahıs ile ilişkili alt formu olan frm_infaz (İNFAZ BÖLÜMÜ) formunda da bu belgenin infazını gerçekleştiriyorum daha sonra frm_sahıs formuna girdiğim kaydı sildiğimde frm_muzekkere ve frm_infaz formlarındaki bağlantılı bilgilerinde silinmesi gerekiyor ancak sadece formda tüm bilgiler silinmesine ragmen tbl_muzekkere ve tbl_infaz tablolarında bu bilgiler silinmiyor dolayısıyla raporlarımda yanlış oluyor sorunu bir türlü halledemedim yardımlarınızı bekliyorum
[align=justify]
ilişkilerde ki özelliklerin 3 üde işaretlersem olur diye biliyorum ama şimdi denedim olmadı 3 nüde işaretleyince ilişki oluşturmuyor
verileri tamamen boşaltıp 3 ünü işaretleyip denermisin
hocam tüm verileri sildim tablodakiler dahil ücünüde işaretledim olmadı birinci tablonun başvurulan alanı için benzersiz dizin bulunamadı hatası veriyor
hocam yardımlarınız bekliyorum şöyle bir deneme yaptım hocam formdaki bağlantılı alt formlardaki verileri tek tek silince göstermiyor yani anlayacagınız bu iş ilişkide bitiyor bence ilişkiyi düzenleyebilirsek olacak galiba
yok hocam ne yaptıysam olmadı lütfen yardım
Sayfalar: 1 2 3