AccessTr.neT

Tam Versiyon: Vb.net ve Bazı Sorunlar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar;
nasılsınız?

Bu ara bazı sorunlar var; Burada açıklayamıyorum.bu sorunlardan dolayı hazırladığım yeni vb.net derslerini siteye yükleyemiyorum.

İnşAllah sizlere bir şekilde ( Hotfile ,rapid veya başka bir sistem ) ulaştırmaya çalışacagım.

Bunun Yanı Sıra yeni setlerde hazırlamayı düşünüyorum;

Büyük ihtimalle C#.Net Seti hazırlarım.

Not : Bu sorunlar benden kaynaklanmıyor,Dersleri Yüklediğim Site ( EgitimOfis.com )
Aramızda Bir anlaşmazlık çıktı ve bende dersleri Egitimofis ten silmek zorunda kaldım.
Bence C# seti hazırlamaktan ziyade mevcut seti bitirin. Bu şekilde bir anlamı olmaz.
Merhaba Alpeki;
Aslında Düşüncen Dogru Haklısın;
Ancak Şu var;
C# seti de hazırlarsam Vb.netin Aynısı Olacak;
Yani Vb.nette Ne anlattımsa konu anlatımı ve örnekler hepsi Yine aynı olacak;
Zaten şimdi yaptığımda odur;
mesela Delphi seti veya vb.net
bu iki sette tamamen aynıdır;
konu ve örnekleri.
ama sanada hak verdim;
vb.neti bitirmek daha mantıklı.
Çocuk okuldan çıkmış "Eve gideyim hemen" demiş. Yolun yarısındayken bir arkadaşı "Hadi parka gidelim" demiş. Çocuk her iki yolun yarısını gitmiş ancak hala ortada varılmış bir yer yokmuş.
selam

onca zamandır bu yazılımla alakalı yok şu set, yok bu set yok falan fiştan görsel set gibi çapsız şeyler gerek internette gerekse piyasada dönüp dolaşıyor.ama bunlar tamamen ya ustaca kopyalar yada ayrıntıcı ve konunun temel mantığından uzak, ezberci zihniyet ürünü, ve hala "HELLOWORLD" örneği verecek kadar çapsız eğtim dökümanları! onca yazılımla ilgili kitap okudum, kurslar, özel dersler ve adı geçen kalın ve şişkin eğitim setlerinden de bir hayli edindim( bolca para vererek ) ancak hepsi ya şömine yada mangal tutuşturmakta lazım oldu, yada arabaların dikiz aynasına sadece bir süs! hep bildik konular yok, veri tipleri, yok döngüler, yok diziler yok vs vs vs işin ruhu, mantığı, ezberci zihniyetten uzak algoritmik düşünce sistemi, hatta yazılan kodların taaa ascii ve hex bitlere varan arka planları, bununla birlikte sektörel adımlama, yada sektörde dikkat çeken çarpıcı örnekler gerek.eee onlarda cebinizde ki mor renkli arkasında Atatürk rengi olan banknot denen kağıt parçalrının cebinizde sayısıyla doğru orantılı olarak edinebilirsiniz.benim kişisel düşüncelerim bunlardır.
Aleykümselam İrem;
şimdi aslında sende bir yandan haklısın;
ben burada bunu açık şekilde söylemek istiyorum;
Çok iyi anlattığımı veya çok ileri düzey bilgim oldugumu Hiç bir zaman söylemedim;
dogrudur;
Vb.net yada delphi yada diger hazırladığım setler;
burada anlattıklarımı internette yada çeşitli dökümanlarda kolay bir şekilde bulabilirsin;
yalnız biz şunu yapıyoruz;
Bizim İlk Amacımız Rıza-i lillah ( Allah Rızasıdır );
Sonrasında bu anlattıklarımız Üniversitede ders olarak gösteriliyor;
amacımız okul okuyan arkadaşlara yardımcı olmaktır.
Bunun için Kimseden Maddi bir anlamda Talebimiz olmadı,olmazda
ben şunu diyorum;
Benim Anlattığımı İnşAllah herkes Anlar.Çünkü yazdığım her kodu satır satır anlattım;
birde elimden geldiği kadar 2008 ve 2010 (Visual Studio) da gelen yenilikleri göstermeye çalıştım.
belki bu anlattıklarımla Şuan Program yazılmaya bilir.
çünkü daha anlatmadığım konular var ( Veri tabanı ve Raporlama )
zaten şuan dosyalama işlemlerine girdim
Sonrasında Kontrol nesneleri sonra veri tabanı gelecek İnşAllah.
veri tabanınıda anlatırsam Örnek 1-2 tane program yazacagız.
bunuda Burada Dile getireyim;
Bizim yolumuz uzundur,şuan 380 civarı ders oldu;
En dogrusunu Allah bilir;
Anlatacagım Dersler 1000 gecebilir.
bu işi daha hızlı şekilde yapmakta mümkündür;
Günümüzde Egitim setleri çıkaran firmalar var;
bu firmaların setlerini alıp Hızlı şekilde bilgisayar programlamayı öğrenebiliriz.

Sayfalar: 1 2