AccessTr.neT

Tam Versiyon: Listbox filtre uygulaması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar. çalışmamda bir yerde takıldım ve yardımlarınızı bekliyorum.. Kitabı açtığınızda Sayfa2' deki Formu aç butonunu göreceksiniz. tıkladığınızda ilgili firmamının hareketlerini listboxa alan bir form açılıyor. Buraya kadar bir sorun yok..benim yapmaya çalıştığım şey ise muavini tarihler arasına göre filtrelemek (textbox1 ve textbox2) filtrelenen satırları Sayfa3 sayfasındaki şablona (A:G satırından itibaren) aktarmak ve listboxun satır kaynağını bu şablon olarak değiştirmek.yardım ederseniz çok sevinirim..Teşekkürler
- Form ilk açılışta listbox satır kaynağı için alacağı sayfa adın Sayfa1 deki "e1" hücresinden alır..
Sn:Mecnun24
Aşağıdaki linkte bulunan örneği inceleyiniz iki tarih arasına göre raporlama yapmaktadır.

Excelde Raporlama
ilginize tşkrler. ancak site çalışmıyor galiba, indiremedim
Sn:Mecnun24
İndirmede bir sorun yok ama bazen sitedeki yogunluktan dolayı olabiliyor.Örnek aşağıya eklenmiştir.
Sanırım arkadaşlar konuya tekrara çevap veremeyecek kadar yogunlar konu çevaplanmışlara taşınmıştır.
cevabı unuttum kusura bakmayın. tşkrler çok işime yaradı.