AccessTr.neT

Tam Versiyon: Sharepoint
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar,
Access le bağlantılı olarak çalışmasınıdan dolayı,
birçok arkadaşında net üzerinden access'e veri alıp verme işini soruyor,
bu iş için en uygun program microsofun bir parçası olan Sharepoint'i öğrenmeliyiz
diye düşünüyorum onun için Sharepoint form bölümünün açılmasının isabetli olacağı düşüncesindeyim.
İyi çalışmalar...
Abi sharepoint bölümü açılabilir ancak şu an için biraz erken gözüküyor. Tam manası ile Access 2010'a geçiş bile yaşanmadığından Sharepoint kategorisi tam olarak etkin olmayacaktır. Diğer yandan benim fikrim orta ölçekli işletmelerde Sharepoint yerine diğer çözümlere odaklanmak iyi olacaktır. Php veya Asp.Net ile çözüm bulmak çok daha iyi olacaktır.
(16/02/2011, 22:08)alpeki99 yazdı: [ -> ]Abi sharepoint bölümü açılabilir ancak şu an için biraz erken gözüküyor. Tam manası ile Access 2010'a geçiş bile yaşanmadığından Sharepoint kategorisi tam olarak etkin olmayacaktır. Diğer yandan benim fikrim orta ölçekli işletmelerde Sharepoint yerine diğer çözümlere odaklanmak iyi olacaktır. Php veya Asp.Net ile çözüm bulmak çok daha iyi olacaktır.

ilave olarak asp yada php ile çalışırsanız ücretsiz hosting hizmetlerinden yararlanabilirsiniz, ancak şuana kadar ücretsiz sharepoint hizmeti veren bir yere rastlamadım...