AccessTr.neT

Tam Versiyon: Messenger Son Sürüm Beta Test Edebilirsiniz
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Eğer Windows Live Messenger (WLM) Beta sürümü indirip test etmek istiyorsanız vereceğimiz linke tıklayınız : WLM Ana Sayfa
Gelen sayfada sağ üst tarafta yer alan KARŞIDAN YÜKLE butonuna tıklayarak küçük bir programı masaüstüne indiriniz.

Bu minik programı çalıştırınca hangi programları yüklemek istediğinizi seçebileceğiniz kutucuklar göreceksiniz. Eğer sadece WLM yüklemek istiyorsanız hiç bir kutuyu işaretlemeyin. İşletim sisteminize göre 100 MB civarında bir dosyayı bilgisayarınıza indirecek ve gerekli işlemleri kendisi yapacak. Tüm kutuları işaretlerseniz yine işletim sisteminize bağlı olarak 170 MB civarında bir dosya indirmiş olacaksınız.
teşekkürler, ama genelde beta sürümlerini kullanmayı sevmiyorum. Adı üstünde BETA bi sıkıntısı olabilir Lol
Bende sevmem ve güvenmem Beta olanlara. Onun için Test edebilirsiniz dedim Lol
Ben daha önce yüklemiştim. Pek bir numarası yok. Ram canavarı bir program. Pek tavsiye etmiyorum. Nerdeyse güzel hiç bi yelik yok gibi. Bir kaç haber,hareketli avatar falan filan.
teşekkür ederim